Poslední záchrana! Dárkové sady

Ještě stále nevíte, co komu pod stromeček? Chápu, že tento článek bude pro pár lidí asi na hlavu, ale ne každý má nakoupeno opravdu všechno. Proto se pokusíme vám hodit ještě pár tipů – co se týče dárkových sad. Ale ano, znamená to, že ty sady byste museli objednat ještě dnes!

Versace Bright Crystal – ideální dárek pro maminku. V dárkové sadě je toaletní voda (pět mililitrů), tělové mléko (dvacet pět mililitrů) a sprchový gel (dvacet pět mililitrů). Cena je tři sta šedesát tři korun českých.

Lanvin Eclat D´Arpege? Emblem firmy Lanvin? Bezpochyby parfém Eclat D´Arpege! I ten je k dostání v dárkové sadě – parfémovaná voda (sto mililitrů), tělové mléko (sto mililitrů) a sprchový gel (sto mililitrů). Cena je jeden tisíc sto čtyřicet devět korun českých.

Ferrari Scuderia Ferrari Black – co pro bratra? Zkuste značku Ferrari! V sadě je obsažena toaletní voda (sto dvacet pět mililitrů), deodorant ve spreji (sto padesát mililitrů) a sprchový gel (sto padesát mililitrů). Cena je osm set čtyřicet devět korun českých.

Dunhill Dunhill – ideální dárek pro tatínka? Tato sada. Objevíte v ní jak toaletní vodu (sedmdesát pět mililitrů), tak balzám po holení (devadesát mililitrů) a sprchový gel (devadesát mililitrů). Cena je pět set devadesát pět korun českých.

Pokud vás žádná z uvedených dárkový sad nezaujala, nevadí, více objevíte na stránce jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

Parfémy a vůně. | Zdroj: Weheartit.com

Parfémy a vůně. | Zdroj: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s