Armani, Moschino a Beyoncé – novoroční výprodej

Nový rok je tu. S ním i novoroční výprodeje, které odstartovaly v plném proudu. Takže je na čase si pořídit nějaký ten novoroční parfém či vůni. 

Je možné, že jsem vám tyto parfémy a vůně už kdysi představovala, ale to neznamená, že o nich nebudu psát. Zaměřila jsem se především na ty, které se aktuálně nachází v novoročním výprodeji. To znamená, že je pořídíte za velmi příjemné ceny.

Mátová Acqua di Gioia

Milujete svěží květinové tóny? Tím pádem bude právě Acqua značky Armani tím nejvhodnějším parfémem. Obsahuje stopy po mátě, citronu amalfi, jasmínu, růžovém pepři, pivoňce, cedru, cukru a francouzském labdanumu. Tváří parfému se stal nejoblíbenější andílek značky Victoria´s Secret, Adriana Lima.

Akce: Parfémovanou vodu – sto mililitrů – pořídíte za cenu jeden tisíc čtyři sta dvacet pět korun českých.

Pomerančová I Love Love by Moschino

Pokud jste ulítlé na bláznivé flakónky značky Moschino, doporučujeme jeho toaletní vodu I Love Love. Tato vůně je plná květinových a ovocných ingrediencí – citron, grapferuit, pomeranč, červený rybíz, cukrová třtina, konvalinka, skořice, sítina, čajová růže, pižmo, cedr a dřevité tóny. Na trh byla uvedena v roce dva tisíce čtyři. Doteď se drží na předních příčkách prodeje.

Akce: Toaletní vodu – padesát mililitrů – pořídíte za cenu pět set padesát pět korun českých.

Krvavá Heat Rush by Beyoncé

Krvavá? Ano. Proč? Protože právě tato vůně od americké populární zpěvačky Beyoncé obsahuje zajímavou ingredienci – krvavý pomeranč. Ten je dominujícím prvkem celého složení. Dále jsou v ní obsaženy stopy po třešní, marakuji, květu manga, ibišku, orchideji, týkovém dřevu, pižmu a jantaru. Vůně je ideální pro denní nošení, především pro ty ženy, které v sobě mají špetku elegance.

Akce: Toaletní vodu – sto mililitrů – pořídíte za cenu tři sta patnáct korun českých. 

Toaletní vůně Heat Rush by Beyoncé. Zdroj: Weheartit.com

Toaletní vůně Heat Rush by Beyoncé. Zdroj: Weheartit.com

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s