Novoroční výprodeje spodního prádla

Novoroční výprodeje byly zahájeny v plném proudu. Netýká se to jenom parfémů či kosmetiky, ale také i oblečení včetně spodního prádla. A jak už jste zvyklí, že si zde sem tam přečtete i o spodním prádle, tak i tentokrát to nebude jinak. 

Krajka - základ šatníku. Zdroj: Weheartit.com

Krajka – základ šatníku. Zdroj: Weheartit.com

Výprodeje jsou zaměřené úplně na všechno. Jak na pyžama, tak sety spodního prádla, boty či župany. V tomto článku vám podáme menší informace ohledně dámských podprsenek.

Sehnat dobře padnoucí podprsenku je pro mnoho žen a slečen těžkým úkolem. Kolikrát si i v obchodě myslíte, že vám zrovna “tato” sedne, ale ono to je ve skutečnosti úplně jinak. A pokud jste spíše na internetové nákupy, doporučujeme si předtím velmi dobře nastudovat jejich tabulku s velikostmi. Pak se určitě nesplete. Svou tabulku velikostí má i online shop Luxusnipradlo.cz.

V novoročním výprodeji se nachází například vyztužená podprsenka Gorsenia Marrona v elegantní čokoládové barvě. Košíčky jsou tvořeny z jemné hladké látky, horní část je tvořena naopak romantickou květinovou výšivkou. Podprsenka je vhodná pro větší poprsí. Cena po slevě je čtyři sta devadesát šest korun českých.

Další elegantní podprsenkou je tato Gaia – ideální volba pro ženy, které mají rády hluboké výstřihy. Podprsenka je ušitá z mikrovlákna, ramínka jsou odnímatelná a regulovaná. Cena podprsenky po slevě je dvě stě čtyřicet šest korun českých.

Advertisements

One response to “Novoroční výprodeje spodního prádla

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s