Chraňte svou pokožku před mrazy!

Ochrana pokožky před mrazy. Asi jedno z nejpodstatnějších a nejdůležitějších témat v období prosince, ledna a února. Pokožka včetně pleti je velmi náchylná a je potřeba se o ní dobře během těchto chladných dnů starat. Proto jsme si pro vás připravili menší článek o tom, jak se o svou pokožku správně starat a které produkty používat.

Ideální značka, která poskytne plnohodnotnou ochranu pokožky, je americká Neutrogena. Historie této značky sahá až do roku devatenáct set třicet, kdy Emanuel Stolaroof založil tehdejší továrnu na výrobu kosmetiky – ta se dřív jmenovala Natone. Až o deset let později začaly být produkty přístupné pro širokou veřejnost.

Ochrana rtů

Nejoblíbenějším a nejprodávanějším produktem se stal balzám na rty NordicBerry. Tento balzám je zázračný díky vitaminu E, který působí jako antioxidant, dále glycerin – ten zajišťuje optimální hydrataci rtů a extrakt ze severského ovoce – ty také poskytují antioxidační a ochranné účinky. Cena balzámu je padesát osm korun českých.

Ochrana dlaní

Během mrazů je důležité se starat i o pokožku dlaní a hřbetů rukou. Nejprodávanějším krémem na ruce se stal Hand Care, který je složen z glycerinu. Ten, jak jste se již dočetli, zajišťuje optimální hydrataci a oživení pokožky. Krém dále nejenom reparuje poškozenou pokožku, ale také zvláčňuje a vyživuje. Cena krému je šedesát devět korun českých.

Pravidelné mazání dlaní zamezuje jejích předčasnému stárnutí. Zdroj: Weheartit.com

Pravidelné mazání dlaní zamezuje jejích předčasnému stárnutí. Zdroj: Weheartit.com

Ochrana těla

Na promazávání těla nesmíte opomenout na hloubkově hydratační tělové mléko s olejem Body Care. Mléko v sobě obsahuje výtažky sezamového oleje, které zanechává pokožku velmi jemnou po celý den. Dále také poskytuje maximální hydrataci, výživu, zvláčnění a ochranu před vnějšími škodlivými radikály. Mléko je ideální spíše pro suchou pokožku. Cena – objem čtyři sta mililitrů – činí sto třicet pět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s