Detoxikace, energie, vitalita

Bio. Přírodní kosmetika. Zdraví. Jak vy vnímáte pojem “bio”? Dáváte přednost přírodní kosmetice? Tentokrát jsme se zaměřili na zcela jiné téma a rádi bychom vám představili pár bio produktů, které jsou prospěšné pro vaše zdraví.

Goji olej Biopurus Bio – jeden z nejzdravějších a nejúčinnějších olejů, který je velmi přínosný pro naše zdraví a tělo. Tento produkt je tvořen zásadně za studena lisovaným goji olejem ze sušených plodů kustovnice čínské.

Jaké jsou jeho účinky?

Goji olej je velmi bohatý zdroj aminokyselin, tělu dodává mnoho vitamínů a minerálů. Dále obsahuje také karotenoidy a antioxidanty. Olej je určen pro vnitřní užití, ale může se používat i pro tu vnější. Ideální je také jako dochucovač pokrmů studené kuchyně.

Pokud potřebujete svému tělu dodat detoxikaci, energii, vitalitu, zlepšit si paměť a duševní zdraví, tak Goji olej je pro vás ten pravý.

Pro udržení vitality a energie těla se užívá mladá pšenice Empower Supplements Premium Bio. Kouzlo této mladé pšenice spočívá v bohatém zdroji vitamínů a minerálů, dále také napomáhá k ideální funkci imunitního systému, dále snižuje únavu a přispívá k normální funkci metabolismu. Tělo také chrání před oxidativním stresem pomocí mědi a manganu.

Slyšeli jste někdy o brokolicovém oleji? Sice jsou mezi námi i ti, kteří brokolici nemůžou ani pozřít, ale je pravda, že brokolice je pro naše tělo velmi přínosná, především olej. Ten je bohatým zdrojem esenciálních mastných kyselin. Může být použit jak na dochucování studené kuchyně, tak i jako kosmetický produkt. Olej je ideální pro výživu a hydrataci pokožky.

Kustovnice čínská má pro tělo a zdraví blahodárné účinky. Zdroj: Google.com

Kustovnice čínská má pro tělo a zdraví blahodárné účinky. Zdroj: Google.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s