Velké značky, velké slevy

Velké značky, velké slevy? Proč ne? Mám pro vás jeden zajímavý tip. Aktuálně jsou parfémy ve velkém balení za velmi výhodnou cenu. Které parfémy to jsou? To se dozvíte v následujícím odstavci. Předem říkáme, že se bude jednat o informativní článek, který představí vždy stručně danou vůni.

Chloé Chloé. Stálice, která nikdy nezklame. Objevíte v ní směs liči, pivoňky, frézie, magnólie, růže, konvalinky, jantaru a virginského cedru. Akce se vztahuje na parfémovanou vodu – sedmdesát pět mililitrů – tu pořídíte za jeden tisíc šest set dvacet korun českých.

Guess Guess. Jahoda, zelené jablko, bergamot, mandarinka, konvalinka, pivoňka, červené bobule, jasmín, magnólie, frézie, broskve, ylang-ylang, cedr, jantar, pižmo a dubový mech. Akce se vztahuje na parfémovanou vodu – sedmdesát pět mililitrů – tu pořídíte za tři sta padesát devět korun českých.

Calvin Klein Euphoria. Parfém plný zelených tónů, tomelu, granátového jablka, lotosu, orchideje, pižma, smetanových tónů, fialky, jantaru a mahagonu. Akce se vztahuje na parfémovanou vodu – sto mililitrů – tu pořídíte za osm set padesát korun českých.

DKNY Be Delicious. Parfém plný orkurky, grapferuitu, magnólie, fialky, konvalinky, zeleného jablka, růže, tuberózy, dřevitých tónů, santalového dřeva a jantaru. Akce se vztahuje na parfémovanou vodu – padesát mililitrů – tu pořídíte za šest set padesát korun českých.

Calvin Klein CK One. Toaletní voda obsahující stopy po kardamomu, zelených tónů, citronu, ananasu, papáji, bergamotu, mandarinky, konvalince, jasmínu, kořene kosatce, fialky, muškátového oříšku, růži, cedru, santalového dřeva, jantaru, pižma a dubového mechu. Akce se vztahuje na toaletní vodu – sto mililitrů – tu pořídíte za čtyři sta dvacet pět korun českých.

Calvin Klein. Zdroj: Weheartit.com

Calvin Klein. Zdroj: Weheartit.com

 

 

 

 

 

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s