Valentýn je za rohem

Valentýn. Někdo na tento komerční americký svátek je, nikdo nikoliv. A co vy? Nemusíte mi sem psát, jak je to hroznej či super svátek, já bych se spíš tímto článkem chtěla dostat úplně někam jinam. Ocení ho nejspíše jak dámy, tak pánové.

Červené spodní prádlo je základem na noc 14.února

Červené spodní prádlo je základem na 14.února

Co si pořídit na Valentýna…? S touto otázkou přichází každoročně několik stovek až statisíc žen (které tedy svátek Valentýna považují za velice důležitý a romantický svátek). Ano, v kamenných prodejnách se to růžovým až červeným prádlem jenom hemží, ale jestli chcete vsadit opravdu na originalitu a celkově to pojmout z jiného úhlu, tak tento článek se vám možná bude hodit.

Populárním se stal například tento korzet s květinovým vzorem. Jeho horní část je obšitá a nabíraná stužkou. Je doplněn saténovou mašličkou nad poprsím, která dodává celkovému korzetu ženský šarm. Vertikální kostice modelují postavu a střih do zvonu dokonale podtrhne ženské tvary. K dostání je ve velikostech S/M, L/XL a XXL.

Nevinnost? Nejsme si jisti, zda pomocí této babydoll košilky své nevinnosti docílíte. Spodnička je vyrobena z průhledného elastického materiálu, který je ozdoben srdíčky a je zakončena hladkým kanýrem. Celek je podtržen mašličkou. Ramínka jsou nastavitelná a umožňují přizpůsobení košíčků. Babydoll je k dostání buď ve světle růžové či červené barvě.

V příštím článku očekávejte další várku zajímavých tipů.

Více objevíte na online shopu s největším výběrem spodního prádla v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s