Kosmetické novinky

Na kosmetickém trhu se nám sešly opět nějaké ty kosmetické novinky. O které se například jedná?

clanek

Na mysli máme nejnovější dlouhotrvající dvoufázový lesk na rty české značky Dermacol. Jsme si jisti, že jste již nějakou tu reklamu na tento produkt objevili. Lesk na rtech vydrží až šestnáct hodin a je takřka neslíbatelný. Lesk je tvořen včelím voskem a vitaminem E. Včelí vosk se stará o maximální péči o rty, vyživení a zabraňuje jejich vysušování a tvorbě šupinek. Vitamin E působí jako antioxidant, který rty také chrání. Mezi další účinky patří například hydratace, zvláčnění a vysoká pigmentace. Lesk je k dostání hned v několika různých odstínech. Cena je sto sedmdesát devět korun českých.

Další novinkou je vyhlazující make-up s ochranným faktorem SPF 25 – Vichy Dermablend 3D Correction. Tento vyhlazující krém nejenom zakrývá nedostatky, ale také zanechává pleť jemnou a sjednocenou. Výsledkem je velmi přirozená pleť, která je chráněná před vnějšími škodlivými faktory. Navíc je pleti dodán mladistvý nádech. Krém je tvořen také kyselinou salicylovou, ta dokonale působí proti nedokonalostem pleti. Vhodný je pro mastnou až smíšenou pleť s ucpanými póry.

Poslední novinku, kterou zde představíme, je pudrová tvářenka NYX Professional Makeup Mosaic. Je k dostání v šesti zajímavých odstínech. Tvářenka je tvořena čtyřmi odstíny, které ve spojení působí velice příjemně. Cena je sto tři korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s