Květiny všude, kam se podíváš

Jaro. Rozkvetlá louka. Piknik. Sluneční paprsky. Aktuálně to tak venku bohužel nevypadá, ale to neznamená, že bychom si nemohli představit pár vybraných vůní a parfémů, které tyto čtyři pojmy splňují. 

Vzhled “květů” vůní Marc Jacobs se staly typickým symbolem této značky. | Zdroj: Weheartit.com

Dubnové počasí. Sem tam déšť, sem tam slunce. Člověk si nevybere. Uvidíme, jak dlouho nás bude “apríl” zkoušet, každopádně vůně s květinovým nádechem nám neutečou. Pokud i vy si plánujete pořídit v bližších dnech nějakou vůni, pozorně si přečtěte naše tipy.

Když se řekne jaro, louka a paprsky, vybaví se nám značka Gucci se svou vůní Flora. Již jarně květinový design flakónku napoví, že se jedná o opravdu květinový skvost. Základ tvoří pačuli, srdce plumérie a gardénie a hlavu červené bobule a hrušku. Vůně byla na trh uvedena před dvěma lety, od té doby si drží přední příčky prodeje. Zkrátka – objevte půvab a romantickou stránku svojí něžnosti, osobitého šarmu a ženskosti.

Nebyl by to článek o květinových vůní, aby zde nezaznělo jméno Marc Jacobs. Ano, právě Marc Jacobs je přeborníkem vůní a parfémů s květinovým nádechem, především vizuálním. S uzávěry flakónku si vždy pohraje, nikdy nechybí kus originality a kreativity. Vůně Daisy Eau So Fresh je toho příkladem. Nejenom, že se v ní mísí vůně květinové, ale i ovocné. Zelené tóny, malina, grapefruit, hruška, jasmín, květ jabloně, fialka, liči, růže, švestka, pižmo a virgisnký cedr. Mix způsobí nejenom radostnou náladu, ale také hravost, radost ze života a energičnost.

Zdroj: Weheartit.com

Dolce & Gabbana. Dolce Floral Drops. Ani D&G nezanevřel na květinové vůně. Půvab, něžnost, hravost, radost, štěstí. Pět pojmů, které vystihují tuto něžnou vůní. Směs tvoří neroli, broskev, jablko, květ papáji, leknín, amarylka, narcis, kašmírové dřevo, pižmo a santalové dřevo.
Stále nevíte, kterou rozkvetlou vůni plnou květinových tónů si pořídit? Stačí navštívit tuto čerstvě rozkvetlou louku, uvidíte, že si vyberete.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s