Dopřejte si špetku luxusu s prádlem DKNY

DKNY. Značka, která se již několik let drží na předních příčkách. DKNY je nejenom zaměřená na módu, kosmetiku či parfémy, ale také na spodní prádlo. Právě spodní prádlo DKNY se stalo v poslední době velmi oblíbeným sortimentem. V čem tkví jeho kouzlo?

Modelka Cara Delevigne jako tvář spodního prádla značky DKNY | Zdroj: Weheartit.com

Spodní prádlo DKNY je jednoduše sofistikované, minimalistické. Nenajdete zde žádné přebytečné krajky, zkrátka sportovní pojetí na prvním místě. Nejčastěji se zde objevují barvy jako černá, bílá a béžová.

Trápí vás bříško a chtěli byste jej stáhnout? Doporučujeme vyzkoušet stahovací vysoké kalhotky v tělové barvě, které dokonale stáhnout vaše nelíbivé partie. Kalhotky jsou tvořené lehkým materiál se středně silným stahovacím efektem, který modeluje a vyhlazuje cílové partie. Podšívka naopak odpařuje vlhkost a napomáhá se cítit v modelu příjemně.

Dále doporučujeme multifunkční podprsenku Modern Lights, která byla navržena s inovativní technologií, kdy výztuž košíčků je lehčí než pěna. Výsledkem je krásně vytvořená silueta bez přidaného objemu, a díky speciálním silikonovým ramínkům nabízí všestranné využití. Obvod je tvořen z extra lehké prodyšné síťoviny a ramínka můžete nastavit na čtyři způsoby.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s