Že není počasí na šaty? Nevadí

Nadále se shodneme na tom, že nám počasí zkrátka nepřeje. Módní řetězce včetně módní online shopů už dávno spustili své kampaně na jarní a letní kolekce, ale abychom ty krásné květinové šaty vytáhly do ulic, to ne. I tak jsme si pro vás připravili směs těch nejnovějších jarních šatů, které nabízí online shop.

Romantické šaty – základní prvek jarního a letního šatníku. | Zdroj: Weheartit.com

Optické šaty. Co si pod tímto termínem představit? Určitě jste již narazili na ten případ, kdy šaty opravdu dokážou zeštíhlit a částečně opticky zvýraznit lichotivé partie. Podobným příkladem jsou tyto dámské šaty vhodné na letní období.

Pokud vás čeká formálnější akce či pracovní schůzka a situace vyžadují delší délku šatů, pak tu jsou dobře padnoucí šaty s kulatým výstřihem se zapínám na zip, které dokonale zvýrazní vaše přednosti. Aktuálně jsou k dostání ve dvou barvách – olivové a růžové.

Jste romantická duše? Milujete nabírané šaty? Představujeme vám krásné romantické jarní šaty, které jsou ideální i na vaše první rande. Stačí je jen doplnit otevřenými sandály na podpatku, psaníčkem a hned můžete vyrazit na procházku po Petříně.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s