Buďte jako pravá hollywoodská diva za pomoci české značky Dermacol

Velmi oblíbenou českou značku není třeba představovat. Její produkty si oblíbila nejedna česká známá kráska, jako je například Miss World 2006 Taťána Gregor Kuchařová, modelka Iva Kubelková či modelka Karolína Mališová. Samozřejmě i další známé krásky nedají dopustit na tuto kosmetickou značku. My se zkusili zaměřit, v čem vlastně spočívá její kouzlo? Proč jsou produkty značky Dermacol tak oblíbené? Chtěli bychom vám podat i informaci, které produkty aktuálně naleznete v různých slevových akcí

Miss World 2006 Taťána Kuchařová nedá na kosmetiku Dermacol. Zdroj fotky: Google.com

A právě akce se vztahuje na oční linky Black Sensation Precise Black. Tyto oční linky nejenom precizně orámují linii čas, ale také jsou voděodolné, rychleschnoucí a dlouhotrvající. Je zde snadná aplikace i pro začátečnice. Navíc sytě černá barva poskytuje super efekt kočičího vzhledu. Cena linek je osmdesát pět korun českých.

Další akce se vztahuje na vyhlazující bázi pod make-up Satin. Tato báze nejenom vyhlazuje vrásky či póry, ale také zmatňuje a poskytuje pleti dokonalou aplikaci make-upu. Samozřejmě také zabraňuje usazování make-upu. Báze je vhodná pro všechny typy pleti. Jak tuto bázi aplikovat? Naneste ji na pleť ošetřenou krémem. Pak rovnoměrně rozetřete, a poté aplikujte make-up. Cena báze (patnáct mililitrů) je dvě stě patnáct korun českých.

Kromě toho se k nám nemilosrdnou rychlostí blíží i teplé hřejivé léto. Proto je dobré myslet i na ochranu kůže. My jsme si pro vás vybrali i celkově relativní novinku – a to sprchový gel po opalování s betakarotenem. Hlavní účinek betakarotenu je urychlení a prodloužení opálení. Dále je zde obsažen olej z vlašských ořechů, který vyživuje pokožku. Gel také osvěžuje, vyživuje namáhanou pokožku sluncem a také podporuje či prodlužuje opálení. Cena je padesát devět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s