Bez opalovacího krému to nejde

Léto bychom tu měli oficiálně mít za šest dní. Ale hřejivé sluneční paprsky nás samozřejmě navštívily o několik týdnů dříve (i když to sem tam na léto nevypadá). Doufejme, že nás počasí přes letní prázdniny nezklame – i když jsme někde pochytili informaci, že se má na začátku letních prázdnin ochladit, takže uvidíme. Každopádně jsme si pro vás připravili seznam pár vybraných opalovacích přípravků, které se vám rozhodně budou hodit.

Chraňte svou pokožku! Zdroj fotky: Weheartit.com

Aktuálně se ve slevové akci nachází voděodolné mléko značky Hawaiian Tropic, Satin Protection s ochranným faktorem 30. Toto mléko nejenom zjemňuje a rozjasňuje pokožku, ale také zvláčňuje, brání předčasnému stárnutí, pokožku nemastí a nelepí. Skládá se z vitamínu C a E, které působí jako antioxidanti a chrání pokožku před poškozením. Dále také výtažek z manga a bambuckého másla – ti naopak pokožku zjemňují a hydratují. Cenově vyjde na sto třicet devět korun českých.

Dalším velmi dobrý produktem je olej na opalování Garnier Ambre Solaire Golden Protect s ochranným faktorem 30. Olej je tvořen fotostabilním systémem filtrů, který chrání před poškozením způsobeným sluncem a také preventivně působí proti předčasnému stárnutí pokožky. Dále zde je vitamín E, který působí jako antioxidant a výtažek z bambuckého másla, který zanechává pokožku krásně jemnou a hebkou na dotek. Mezi další silné stránky tohoto oleje je například voděodolnost. Cenově vyjde na sto sedmdesát dva korun českých.

Velmi oblíbeným produktem se stal také suchý voděodolný olej s ochranným faktorem 30 značky Hawaiin Tropic. Tento suchý olej nezanechává žádné mastné stopy, rozjasňuje pokožku, velmi snadno se aplikuje, neobsahuje alkohol a je také voděodolný. Obsahuje vitamíny a výtažek z aloe vera, který pokožku zhydratuje a zjemní. Cenově vyjde na sto třicet devět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s