Větší balení krému za stejnou cenu?

Větší balení krému za stejnou cenu? Ano! Tentokrát jsem si pro vás připravili tipy, kde pořídit úžasné krémy značky Vichy ve větším balení za stejnou cenu. 

O co se konkrétně jedná? O balení sedmdesáti pěti mililitrů denních krémů značky Vichy za cenu padesáti mililitrů balení. To zní docela dobře, nemyslíte? 

Pořiďte si větší balení krému za stejnou cenu. Zdroj fotky: http://www.iwetto.com

Tato akce se vztahuje například na denní liftingový krém pro suchou až velmi suchou pleť Lifactiv Supreme. Tento krém je plný nejrůznějších aktivní složek, které efektivně napomáhají k vyhlazení a vypnutí pleti. Je zde například Liquid Light Technologie, která má za úkol pleť rozzářit. Dále mikročástečky perel, které naopak ovlivňují jas pleti. Dále je zde zmatňující pudr, kofein, adenosin, rhamnosa a neophesperidin. Ve zkratce řečeno, všechny tyto složky vám napomůžou ke sjednocení odstínu pleti, zabrání vysušování pleti, vyhladí a celkově vypnou pleť, zklidní a bojují proti známkám únavy. Krém je vhodný především pro ty, které trpí suchou pletí s vráskami. Cena balení (sedmdesát pět mililitrů) je šest set třicet korun českých.
Dalším, velmi oblíbeným krémem, je vyživující balzám pro obnovující hutnost zralé pleti Neovadiol Magistral. Krém byl vytvořen na bázi Omega3-6-9 mastných kyselin, které pleti dodávají lipidy pro posílení přirozené ochranné bariéry včetně udržení hydratace. Navíc krém obsahuje také termální vodu z Vichy, která zklidňuje. Výsledkem je vyživená, zpevněná a vyhlazená pleť. Cena balení (sedmdesát pět mililitrů) je šest set osmdesát devět korun českých.
Více větších balení Vichy krému za stejnou cenu pořídíte na jedné z největších online parfumerií v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s