Objevte svůj pravý parfémový hit

Tento článek bychom chtěli zaměřit na výběr těch největších parfémových hitů, které se aktuálně drží na předních příčkách prodeje. Výběr jsme vybírali dle nejprodávanějších parfémů a vůní současnosti.

Nechte se unést nesmrtelnou Chloe Chloe. Zdroj fotky: Weheartit.com

Nejprodávanějším parfémem současnosti je toaletní voda Sudective americké módní značky Guess. Tato vůně plná kouzelných ovocných tónů, jako je černý rybíz, hruška, květ pomerančovníku smíchaná navíc s květinovými tóny, jako je jasmín, orris, vanilka či kadidlo, dokáže vyvolat tak zajímavou směs, kterou si naprosto zamilujete. Ideální je především i pro mladé slečny, které s vůněmi teprve začínají. Chceme také dodat, že je velmi nenásilná se špetkou harmonie. Cenově ji pořídíte za tři sta čtyřicet devět korun českých (sedmdesát pět mililitrů).

Druhou nejoblíbenější parfémovanou vodou se stal parfém Chloe Chloe. Myslím, že tento parfém opravdu není třeba nadále představovat. Tento parfém tu byl představen hned několikrát. Zkrátka směs liči, pivoňky, frézie, magnólie, růže, konvalinky, jantaru a vriginského cedru, nikoho neomrzí. Aktuálně se na tento parfém vztahuje slevová akce. Balení sedmdesát pět mililitrů pořídíte za cenu jeden tisíc čtyři sta třicet korun českých.

Třetí nejprodávanější bombou je parfémovaná voda DKNY Women Energizing 2011. Tato šest let stará vůně plná citrusů, fialky, lotosu, orchideje, narcisu, břízy, dřeva a špetky alkoholu, je ideální volbou na letní dny. Nejenom, že vás osvěží šťavnaté citrusy, ale také vás zahalí hedvábná esence květinových tónů. Parfémovanou vodu (sto mililitrů) pořídíte za cenu devět set čtyřicet korun českých.

Co vy? Které toaletce či parfému dáte letos přednost?

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s