Pořiďte si svojí oblíbenou vůni s 60% slevou

V létě samozřejmě probíhají nejrůznější slevy, které se týkají nejenom oblečení či kosmetiky. I na parfémy či vůně se slevové akce vztahují, a jelikož se na našem webu často dočítáte různé recenze na parfémy, tak jsme si pro vás tentokrát připravili tipy na ty, které aktuálně pořídíte s šedesáti procentní slevou.

Toaletní vůně Moschino Funny! vás dostane nejenom svým designem. Zdroj fotky: Weheartit.com

Tato akce se vztahuje třeba na parfémovanou vodu Calvin Klein Euphoria. Tento tajuplný parfém plný zelených tónů, granátového jablka, lotosu, orchideje, pižma, fialky, jantaru a mahagonu, je ideální nejenom pro každodenní nošení, ale i pro slavnostní příležitosti.

Akce: Parfémovanou vodu (sto mililitrů) pořídíte za cenu osm set sedmdesát devět korun českých.  

Akce se vztahuje i na toaletní vodu Cerruti 1881 pour Femme. Tato vůně plná nejrůznějších ingrediencí jako je lilie, růže, mimóza, kosatec, fialka, jasmín, bergamot, tuberóza, geránium, pomeranč, koriandr, narcis, ambra, cedr, vanilka a santalové dřevo. Zkrátka, zkuste vstoupit do světa mírného luxusu a kvality. Tento růžový skvost si zamilujete.

Akce: Toaletní vodu (sto mililitrů) pořídíte za cenu pět set devatenáct korun českých.  

Moschino Funny! Sháníte aktuálně vůni, která vám obohatí letní náladu? Pak je tu pro vás toaletní voda Funny!, která vás již svým zábavným flakónkem nenechá o letních prázdninách “smutnit”. Ve vůni se mísí nejenom tóny pepře, ale také pomeranče, rybízu, jasmínu, fialky, čaje, pivoňky, pižma, mechu, cedru a ambry. Vůně je ideální i pro ty, které s vůněmi teprve začínají a neví, kterou si do začátku pořídit.

Akce: Toaletní vodu (padesát mililitrů) pořídíte za cenu pět set sedmdesát devět korun českých.  

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s