Letní svěží vůně, které stojí za zmínku

Asi se shodneme na tom, že letní parfémy a vůně by měly být především svěží a lehké. Určitě bychom nedoporučovali žádné orientální či kořeněné – na ty je nejvhodnější roční období podzim či zima. Proto jsme si pro vás připravili tři výrazné svěží vůně, které stojí za zmínku.

Vůně Ice Touch Woman si vás získá především svým chladivým osvěžením. Zdroj fotky: The Annette Vogue

Davidoff Cool Water Woman. Tato toaletní vůně je snad nejvíc bohatá na ingredience – objevíte v ní černý rybíz, citron, meloun, lilii, lotos, ananas, calon, leknín, jasmín, hloh, lotos, med, růži, konvalinku, pižmo, malinu, broskev, vanilku, ostružiny, vetiver, fialku a santalové dřevo. Bohatá směs, co říkáte? Avšak tato vůně, vlastně všechny Davidoff vůně, představují jedinečnost, originalitu a svěžest. Zkrátka, díky Cool Water se osvěžíte i v tom nejteplejším letním dni.

Nejsme si úplně jisti, zda jsme vám podali informace ohledně toaletní vody unisex Calvin Klein CK One Summer 2017. Tato svěží hravá vůně plná limetky, okurky, cedrátu, zázvoru, bílého pepře, šafránu, pepře, guajakového dřeva a pižma, si vás získá svou lehkostí a svěžestí. Na letní horké dny opravdu doporučujeme řadu toaletních vod značky Calvin Klein, protože právě ona má hned několik nejrůznějších svěžích vůní, které stojí za pořízení. / Sto mililitrů toaletní vody pořídíte za cenu šest set sedmdesát čtyři korun českých.

Poslední svěží toaletní vůní, která tu bude představena, je Mexx Ice Touch Woman. Převládající složkou jsou zde citrusy, vodní tóny a máta. Přesně tyto ingredience dodávají celkové vůně sportovní nádech, která může lehce připomínat i pánskou či unisex vůni. Dále je zde růžový pepř, ostružiny, koriandr, květ pomerančovníku, malina, jantar, cedr a pižmo. / Padesát mililitrů toaletní vody pořídíte za cenu pět set třicet devět korun českých.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s