Parfémy Paris Hilton: Me & Can Can

Asi se shodneme na tom, že éra Paris Hilton je dávno pryč. Před devíti lety ji začala pomalu z trůnu shazovat Kim Kardashian, která ji v podstatě převálcovala svojí reality show Keeping Up With The Kardashians. To Paris Hilton sice v roce 2010 začala hledat svou nejlepší kamarádku prostřednictvím své nové televizní reality show, ale ta si srdce a zájem diváků tolik nezískala. Zkrátka, už to bude deset let, co Paris Hilton ukončila svou “celebrity” kariéru a my se podíváme na to, zda se jí i v oblasti parfémového průmyslu dařilo či nadále daří.

Paris Hilton nedá dopustit na žádný ze svých parfémů. Zdroj fotky: Weheartit.com

Za svojí kariéru stačila na trh uvést hned několik parfémů a vůní. A který se za poslední deset let na předních příčkách prodeje? Parfémovaná voda nesoucí název jak jinak než Paris Hilton. Čím si získala svou oblíbenost? Možná je to směsí ovocných tónů jablka a broskve, kde srdce je tvořeno květinovým fréziovým opojením a základ naopak santalovým dřevem, jasmínem, ylang-ylang a dubem. Sama Paris chtěla vyrobit takovou vůni, která by připomínala ji samotnou. Tudíž není debaty o tom, že tato vůně bude slušet ženám či dívkám, který mají rády večírky, módu, luxus a muže. Cenově ji pořídíte od čtyř seti třiceti devíti korun českých.

Can Can. Kankán? Ano. Paris neváhala a hned se dala do vymýšlení nové parfémované vody, která opět uhrane u několik dívek a žen. Tentokrát vsadila na mix ovocných tónů, které se lehce přehoupnou do kořeněného opojení – nektarinka, rybíz, mandarinka, květ pomerančovníku, orchidej, ambra, pižmo a dřevo. Zkrátka parfém pro ty, které chtějí ukázat kouzlo své osobnosti. Cenově ji pořídíte od šesti seti třiceti devíti korun českých.

A co vy? Zaujaly vás parfémy Paris Hilton?

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s