4 make-upy, které stojí za vykoušení

Nechceme vás tu zahlcovat články jenom o parfémovaných či toaletních vůní, i dekorativní kosmetika si zaslouží své místo! My si pro vás připravili čtyři make-upy z kategorie dekorativní kosmetiky, které stojí za vykoušení. Které to jsou?

Zdroj fotky: Weheartit.com

Jako první produkt jsme si připravili korekční make-up Dermablend značky Vichy. Proč ho doporučujeme? Zaujalo nás jeho velmi dobré až výborné hodnocení žen, které se tímto make-upem setkaly. V čem tkví jeho kouzlo? Možná za to mohou obsažené pigmenty “soft-focus”, které mají za úkol zajistit perfektní zamaskování nedokonalostí pleti. Make-up je také tvořen glycerinem, olejem z rostlinného původu a UV filtrem termální vody z Vichy. Jeho účinky: krytí, sjednocení barevného odstínu pleti a snadná aplikace. Cenově vyjde na čtyři sta osmdesát devět korun českých.

Jako další bude představen make-up, který se od korekčního Vichy liší svou dlouhotrvající schopností. Make-up Estée Laduer Double Wear Stay-in-Place poskytuje nejenom střední krytí, ale také odolává teplu, vydrží až patnáct hodin a chrání pleť před slunečním zářením. Cenově po slevě vyjde na osm set čtyřicet devět korun českých.

Trpíte problematickou pletí? Neustále sháníte make-up, který by vám vaše trápení vyřešil? Máme pro vás tip – tekutý make-up pro problematickou pleť Clinique Anti-Blemish Solutions. Nejenom, že kryje začervenání pleti, ale také redukuje kožní maz. Navíc obsahuje zklidňující účinky a neobsahuje olej. Výsledkem je sjednocený barevný tón pleti, který vypadá svěže a přirozeně. Cenově po slevě vyjde na šest set dvacet devět korun českých.

Hledáte-li make-up v nižší cenovém rozpoložení, máme pro vás tip na tekutý make-up Max Factor Colour Adapt. Proč? Zaprvé – má dobré krycí schopnosti, zadruhé – přizpůsobí se vaší barvě pleti. Navíc je možné ho použít na všechny typy pleti. Cenově vyjde na sto devadesát devět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s