Parfémová novinka Gucci Bloom: Tak trochu lepší verze “Kim Kardashian”

No, název článku mluví za vše. Nemůžeme si pomoct, ale při prvním přičichnutí k této parfémované vodě jsme měli pocit, že tady něco nehraje. Vůně nám už nějaký parfém připomínala. Chápeme, že je v dnešní době těžké neustále mixovat a přicházet na trh se zcela novými vůněmi, ale tady se to trochu nepovedlo. 

Zimolez, tuberóza, jasmín – tři hlavní ingredience, které vykouzlily “skoro” totožnou vůni. Zdroj fotek: Weheartit.com

Neříkáme, že je vůně vyloženě špatná, avšak pokud si přivoníte k parfému Kim Kardashian Kim Kardashian a následně k této novince Gucci Bloom, budete s námi souhlasit.

Jakmile jsme Gucci Bloom vyzkoušeli, šli jsme si ověřit jeho složení. V něm objevíte zimolez, tuberózu, jasmín sambac a Orris Root. Parfém Kim Kardashian obsahuje tyto ingredience: zimolez, tuberózu, jasmín, květ pomerančovníku, mandarinku, gardénii, koření, orchidej, tonku fazole, pižmo a santalové dřevo. Ano, parfém Kim Kardashian sice obsahuje několik ingrediencí víc, avšak bohužel obě značky použily tři výrazné a silné ingredience, které ty ostatní přebily.

Nejspíš se jedná zkrátka o náhodu, avšak i tak to může vzbudit zájem lidí. Zkuste i vy tyto dva parfémy a uvidíte, že od pravdy nejsme daleko.

Čím se liší je samozřejmě cena. Parfémovanou vodu Gucci Bloom (sto mililitrů) na rozdíl od Kim Kardashian pořídíte o dva tisíce čtyři sta dvacet korun dráž.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s