V hlavní roli: Francouzský šarm – část první

Předvánoční shon dárků zanedlouho začne, možná, že již začal. Jak to máte vy? Sháníte dárky pro své milované na poslední chvíli, nebo patříte mezi ty, kteří je řeší klidně i dva měsíce předem? Každý to má jinak, ale každý chce dosáhnout stejného cíle. My si pro vás tentokrát připravili článek zaměřený na francouzské parfémy, které se teď aktuálně nachází v předvánoční akci za krásné ceny. 

Lancome La Vie Est Belle. Zdroj fotky: Weheartit.com

Které parfémy v této akci objevíte?

Lanvin Eclat D´Arpege – opojná, radostná a sladká vůně, která si získá srdce především mladých slečen. Akce se vztahuje na parfémovanou vodu (padesát mililitrů), kterou pořídíte s šedesátiprocentní slevou.

Lancome La Vie Est Belle – klasika, ve které dominuje černý rybíz. Nestárnoucí klasika, která je vhodná jak pro mladé slečny, tak pro zralé ženy. Akce se vztahuje na parfémovanou vodu (třicet mililitrů), kterou pořídíte s třiceti pětiprocentní slevou.

Cartier La Panthere – smyslná vůně, která symbolizuje eleganci a absolutní nezávislost. Dominujícími ingrediencemi jsou jahody, sušené ovoce, anýz, rebarbora a bergamot. Akce se vztahuje na parfémovanou vodu (sedmdesát pět mililitrů), kterou pořídíte s šedesátiprocentní slevou.

Další várku francouzských parfémů očekávejte v druhé části článku.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s