V HLAVNÍ ROLI: FRANCOUZSKÝ ŠARM – ČÁST DRUHÁ

Předchozí článek jsme zaměřili na parfémy, které jsou díky svým francouzským šarmem natolik oblíbené, že je doporučujeme jako vánoční dárek pro svou milovanou osobu. Také jsme vám slíbili, že vám připravíme druhou část zaměřenou na toto téma, tak se pojďte s námi podívat, které parfémy v sobě také obsahují ten kouzelný francouzský šarm.

Pudrovou vůni Chloé Love si zamilujete. Zdroj fotky: Weheartit.com

Chloé Love. Tato parfémovaná voda plná květinových a pudrových tónů dostane každou slečnu. Zkrátka se jedná o parfém, ze kterého romantičnost a křehkost jenom sílí. Parfém byl uveden na trh před sedmi lety – doteď se drží na předních příčkách prodeje.

Akce: Parfémovanou vodu (padesát mililitrů) po slevě pořídíte za jeden tisíc sto devadesát korun českých.

Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme. Broskev, aldehydy, bílé květiny, filka, jasmín, santalové dřevo a mech. Parfém, který je ideální pro nezávislé a sebevědomé ženy, které ví, jak upoutat při nějaké společenské události pozornost. Navíc parfém vyjadřuje ženskost, smyslnost a rafinovanost. A aroma? To nenechá žádného muže klidným.

Akce: Parfémovanou vodu (padesát mililitrů) po slevě pořídíte za sedm set devadesát korun českých.

Armani Code Woman. Osobitost. Svůdnost. Tajemno. Tři pojmy, které dokonale charakterizují tuto ležérní květinovou vůni plnou sofistikovaných tónů. Vsaďte na harmonii květin a uvidíte, že i vás či vaši blízkou oslní.

Akce: Parfémovanou vodu (sedmdesát pět mililitrů) pořídíte za cenu jeden tisíc čtyři sta čtyřicet devět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s