Nebojte se zimy! Stylové čepice tu jsou pro vás

Zima se k nám neomylně blíží. Sice má nastat až jednadvacátého prosince, ale myslíme, že můžeme v poklidu říct, že už tu tak trochu je. Ranní teploty sotva došplhají k pěti stupňům a přes den nás otravuje vlezlý štiplavý vítr. 

Zdroj fotky: Weheartit.com

Zkrátka, šála už nám prostě nepostačí. Zanedlouho budou potřeba i čepice, někdo už je nosí, ale je pravda, že existují dva typy lidí. Jedni, kteří je nosí po celou zimu, druzí, kteří čepice prostě rádi nemají. Kam patříte vy? A pokud jste něco “mezi”, tak patříte k těm, kteří hledají tu správnou stylovou čepici, která se vám bude hodit jak ke sportovnímu, tak ležérnímu outfitu. A kde takové čepice pořídit? Máme pro vás tipy.

Pokud sháníte ty, které vám obohatí váš formální outfit, doporučujeme mrknout na online shop Luxusnipradlo.cz. Tam totiž kromě spodního prádla a oblečení pořídíte také různé doplňky. Doporučujeme třeba tuto černou pletenou čepici, která je ideální ke kabátu – cenově ji po slevě pořídíte za pět set padesát sedm korun českých. A jste-li na světlejší barvy, pak doporučujeme tuto čepici.

Více dámských čepic na stránkách online shopu.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s