Povánoční výprodej pleťové kosmetiky je tady!

Povánoční výprodeje právě odstartovaly! Pokud se vám nechce stát několikahodinové fronty v kamenných obchodech, máme pro vás mnohem jednodušší způsob nákupu – zkuste nakoupit online!

Jedna z největších internetových parfumerií právě odstartovala povánoční výprodej, který se vztahuje jak na parfémy, tak kosmetiku. A právě teď je aktuálně ve velké povánoční slevě pleťová kosmetika. Co můžete například pořídit?

V akci objevíte například balzám na rty EOS Coconut Milk, který pořídíte za sto třicet devět korun českých! Proč právě EOS? Protože hydratuje, zvláčňuje, zjemňuje a chrání!

Dále v akci objevíte i kosmetickou sadu Nivea Q10 Plus. Sada obsahuje denní a noční krém proti vráskám (padesát mililitrů). Krémy jsou vhodné pro všechny typy pleti včetně té citlivé. Cenově sadu pořídíte za tři sta dvacet devět korun českých.

Potřebuje vaše pleť neustále hydratovat? Doporučujeme vyzkoušet tento lehký hydratační krém pro citlivou pleť La Roche-Posay Hydreane Legere. Krém je nekomogenní, zanechává pleť jemnou na dotek, hydratuje a obnovuje její pružnost. Navíc je tvořen termální vodou z La Roche-Posay a hydrolipidy, které intenzivně hydratují pleť. Cenově krém pořídíte za dvě stě sedmdesát pět korun českých.

Zdroj: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s