L´Oréal Paris: Pleťová péče s dvacetiprocentní slevou

Potřebujete své pleti dopřát maximální péči? Vyzkoušely jste mnoho pleťových přípravků, ale stále nemůžete přijít na ten nejvhodnější? Pokud jste ještě nezkusily produkty značky L´Oréal Paris, tak zpozorněte. Právě na tuto značku probíhá dvacetiprocentní sleva.

Nepodceňujte péči o pleť. Zdroj fotky: Weheartit.com

Produkty francouzské značky L´Oréal Paris patří mezi celosvětové špičky. Výhodou je i to, že se cenově řadí mezi klasickou třídu, tudíž vyhazování několika tisíců opravdu čekat nemusíte. My si pro vás připravili seznam těch produktů, na které byste se mohly zaměřit.

Pleťové sérum Skin Perfection. Toto sérum nejenom pečuje o mladou pleť, ale také redukuje nedokonalosti, zmenšuje póry a sjednocuje odstín pleti. Hlavní složkou je zde perline-P a patentované LR 2412, tyto složky zlepšují kvalitu pleti. Sérum je navíc ideální pro mladou pleť, která trpí pigmentovými skvrny. Cenově sérum (třicet mililitrů) pořídíte za sto patnáct korun českých.

Máte-li již první vrásky, doporučujeme se zaměřit na intenzivní péči Revitalift Laser X3. Krém obsahuje fragmentovanou kyselinu hyaluronovou, která nejenom oživuje, ale také omlazuje vzhled pleti. Výsledkem je regenerace, vyhlazení kontur, zjemnění a hydratace. Cenově krém (padesát mililitrů) pořídíte za tři sta třináct korun českých.

Je-li vám kolem pětačtyřicátého roku, je ideální zkusit ty produkty, které jsou pro tento věk určené. Tím myslíme i tento remodelační krém proti vráskám Age Specialist 45+. Krém je tvořen komplexem Pro-Tensyl, který stimuluje obnovu pevnosti pleti a sojové peptidy, které zjemňují viditelnost vrásek. Cenově krém (padesát mililitrů) pořídíte za sto devadesát devět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s