Získejte svůj oblíbený parfém až o 75 % levněji (Hugo Boss, Calvin Klein, Cerruti 1881)

Novoroční výprodej je tady. Jak už bývá naším zvykem, připravili jsme si pro vás opět krátký informační článek, který vás seznámí s nejnovější akcí – své oblíbené parfémy a vůně můžete pořídit až se sedmdesátiprocentní slevou. Které parfémy a vůně se v nabídce skrývají?

Hugo Boss Ma Vie. Zdroj fotky: Weheartit.com

Akce se vztahuje třeba na toaletní vodu Cerruti 1881. Jste romantická? Pak právě tento parfém bude pro vás ten pravý. Navíc se v něm ukrývají dřevité podtóny s pudrovým květinovým základem. Ideální pro denní nošení. Na parfém se vztahuje 75% sleva – sto mililitrů toaletní vody pořídíte za čtyři sta osmdesát devět korun českých.

Mezi další oblíbené parfémy se řadí Hugo Boss Ma Vie. Tato květinová vůně s ovocným nádechem je ideální pro elegantní ženu, která ráda chodí na různé společenské eventy. Parfém je vhodný jak na denní, tak večerní nošení. Aktuálně se na balení (sedmdesát pět mililitrů) vztahuje 63% sleva – konečná cena je tak devět set devadesát devět korun českých.

Poslední toaletní vodu, kterou vám zde představíme a pořídíte ji s několika procentní slevou, je svěží citrusovo-květinová vůně Calvin Klein IN2U. Tato vůně je ideální pro mladou ženu, která se nebojí v životě překážek a nemá ráda nudu. Vůně je ideální na denní nošení, především během teplých dnů. Na vůni se vztahuje 65% sleva – sto padesát mililitrů toaletní vody pořídíte za pět set osmdesát osm korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s