“Duo” parfémy

No, než po bude po 14.únoru, tak vás budeme “zahlcovat” různými články na téma láska, vůně a prádlo – nejspíš. Proto jsme si tentokrát – na rozdíl od předchozího článku zaměřený na vůně – připravili článek také zaměřený na vůně, které jsou k dostání v páru, zkrátka tu vůni může mít jak muž, tak žena – a tím si tak vybudujete další možné pevné pouto. Takže které vůně v duu pořídíte?

Například značka Armani nenechala nic náhodě – pro ženy si připravila parfémovanou vodu Because It´s You a pro muže Stronger With You. Protože v článcích často rozebíráme vůně či parfémy především určené pro ženy, tak tu tentokrát podrobněji představíme parfém pro muže. Tento parfém je ideální pro energické a moderní muže. V parfému objevíte stopy po kardamomu, růžové pepři, lístků fialky, ananasu, šalvěji, melounu, cedru, kaštanu, vanilce a ambrovém dřevu. Zkrátka, nechte se zlákat neodolatelným aroma.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Další vůně, která vznikla jak pro ženu, tak muže, je toaletní voda Calvin Klein Eternity. Tato vůně pro ženu představuje romantičnost a eleganci. I když se může na první pohled zdát, že se o romantickou vůni příliš jednat nebude, tak složení přeci jenom té jemné romantičnosti lehce napomáhá – jasmín, fialka, lilie, růže či konvalinka (to je jen pár z několika další ingrediencí, které ve vůni ucítíte).

Z dalších duo vůní to je například Hugo Boss Boss The Scent či Versace Eros.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s