Vsaďte na jistotu! Cerruti, Calvin Klein a DKNY

Nevíte si rady, který parfém či vůni si pořídit? My pro vás máme jedno řešení. Vybrali jsme tři nejprodávanější vůně, u kterých jsme si jisti, že jimi nezklamete. O které se jedná?

Cerruti 1881. Zdroj fotky: Weheartit.com

První příčku si získal parfém Cerruti 1881 pour Femme. Tento pudrový skvost s květinovými a dřevitými podtóny dokáže tak zaujmout, že se vám nebude chtít nadále používat žádný jiný parfém. V něm objevíte bohaté stopy po květinách jako je lilie, růže, fialka či jasmín. Dále také pižmo, vanilku či santalové dřevo. Parfém je určen především pro tu ženu, která je romantická a milující. Aktuálně se na balení (sto mililitrů) vztahuje sedmdesáti tří procentní sleva – konečná cena je pět set dvacet devět korun českých.

Dalším lídrem je parfém DKNY Be Delicious. V hlavní roli zde dominuje okurka společně s magnólií. Celková vůně je velice svěží a hravá – není divu, že byl parfém inspirován proslulým New Yorkem. I na tento parfém se vztahuje sleva a balení (padesát mililitrů) pořídíte za cenu šest set dvacet devět korun českých.

Poslední skvost, který vám zde představíme, je tentokrát toaletní voda Calvin Klein IN2U. Tato vůně je bohatá nejenom na květinové tóny, ale i ty citrusové. Určená je především pro mladou sebejistou ženu, která ví, co od života chce. Kromě květin zde převládá i vanilka, kaktus či růžový grapefruit. Balení (sto mililitrů) pořídíte po slevě za čtyři sta osmdesát devět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s