Nepřehlédněte: Nové spodní prádlo právě online

O spodním prádle vás tu informujeme poměrně často – teď to nebude zase jinak, protože jeden z největších internetových online shopů, který se specializuje nejenom na prodej spodního prádla, uvedl do svého portfolia novinky. Neříkáme, abyste si každou chvíli kupovali nové spodní prádlo, ale určitě neuškodí se na nějaké to nové mrknout. Především se jedná o novinky v oblasti podprsenek. 

Nás třeba zaujala tato elegantní podprsenka s měkkými košíčky vyrobená z elastické látky. Podprsenka byla vyrobena speciálně pro ty, které mají větší poprsí, proto je k dostání ve velikostech od D po J. Košíčky se dokážou lehce přizpůsobit tvaru poprsí a mašlička, která je umístěna mezi košíčky, dodá na celém modelu na kráse. Cenově se po slevě pohybuje kolem devíti seti čtyřiceti devíti korun českých.

Dále tu je třeba podprsenka, která byla sestavena tak, aby poskytovala rozšířenou podporu – každá velikost košíčků je přizpůsobena tomu správnému padnutí na vaše tělo. K dostání je v hnědé barvě a to ve velikostech 70B, 70 C a 70 D. Podprsenka je navíc vhodná pod tílka, protože má hladkých povrch. Více na online shopu.

Zdroj fotky: Luxusnipradlo.cz

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s