Dárek v hodnotě 700 Kč? S Makeup Revolution žádný problém

Nedáte dopustit na kosmetickou značku Makeup Revolution? Pokud ano, tak pro vás máme skvělou zprávu! Jestliže provedete nákup kosmetických produktů této značky nad pět set čtyřicet devět korun českých, pak je tu pro vás připravená “záhadná” taštička plná kosmetických překvapení! Zkrátka obdržíte dárek v hodnotě sedmi seti korun českých – a to už se vyplatí.

Kosmetická značka Makeup Revolution pochází z londýnského prostředí a již několik let nabízí svým zákaznicím pestrou škálu nejrůznějších kosmetických produktů – od lesků na rty, po rtěnky, oční stíny či paletky. A jestliže vás zaujala tato akce, tak vám rádi poradíme, co za požadovanou cenu pět set čtyřicet devět korun českých pořídit, abyste získali mysteriózní taštičku.

Pudr ve tvaru srdíčka musíte mít! Zdroj fotky: Weheartit.com

Doporučujeme třeba tuto paletu na konturování obličeje. Nejenom, že zvýrazní rysy, ale také rozjasní. Paletka je k dostání ve dvou odstínech a cenově ji pořídíte po slevě za sto devatenáct korun českých.

Pokud vás baví líčení očních víček, doporučujeme vyzkoušet tuto paletu očních stínů se zrcátkem a aplikátorem. V paletce objevíte třicet luxusních odstínů, které byly složeny ze slídy a křemičitanu hořečnato-hlinitého. Cenově ji pořídíte za tři sta čtyřicet devět korun českých.

Do třetice bychom vám doporučili například tento rozjasňující pudr I ♥ Makeup Blushing Hearts. K tomuto pudru snad není co dodat, již několik let se drží na předních příčkách prodeje a oblíbenosti – navíc dodá jemný nádech opálení. Cenově ho po slevě pořídíte za dvě stě deset korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s