Nechte se unést sladkými květinově-orientálními akordy vůně Black Opium Glowing

Stále hledáte parfém či vůni, která by vás chytla zkrátka za srdce? Jste spíše na kořeněné až lehce orientální vůně, které harmonizují květinovými tóny? Máme pro vás tip na vůni, kterou nejspíše můžete potkávat v různých módních časopisech. Ano, jedná se o Black Opium Glowing francouzské značky Yves Saint Laurent.

Nestárnoucí klasika Black Opium Yves Saint Laurent. Zdroj fotky: Weheartit.com

Čím se tato vůně stala tak zajímavou? 

Black Opium Glowing zkrátka navazuje na již tradiční vůni z kolekce Black Opium, která spatřila světlo světla před čtyřmi lety. Tato novější verze má za úkol oslovit ženy, které jsou spontánní, žijí okamžikem, jsou energické, impulzivní a hravé. Ve složení objevíte pak stopy po citronu, kávě, hrušce, bergamotu, pomerančovém květu, jasmínu sambac, pačuli, cedru a pižmu. Ve výsledku se jedná o velmi kořeněnou květinovou vůni, která je ideální pro každou příležitost.

Na vůni aktuálně probíhá třiceti procentní sleva. Balení (devadesát mililitrů) toaletní vody pořídíte po slevě za dva tisíce osmdesát devět korun českých a balení (padesát mililitrů) toaletní vody za jeden tisíc pět set třicet pět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s