Nový parfém Chloé Nomade: Dobrodružnost, svobodomyslnost a elegance

Velmi oblíbená francouzská značka Chloé přišla na trh s novým romantickým parfémemChloé Nomade. Možná jste již o něm slyšeli, možná nikoli. Tento parfém se nese v romantickém květinovém duchu, který je ideální pro svobodomyslné a dobrodružné ženy. My na něm oceňujeme, že se Chloé rozhodla jak pro romantiku, tak adrenalin. Zkrátka si dokážeme představit, že tento parfém používají i ty ženy, které rády stanují v přírodě.

Probuďte v sobě nezávislou ženu! Zdroj fotky: Google.com

Složení. Líbí se nám, že složení parfému je velice minimalistické – objevíte v něm stopy po mirabelce, frézii a dubovém mechu. Už pojmenování Nomade symbolizuje, že je parfém stvořen pro nezávislou ženu. Ženskost, síla a jemnosttři podstatná jména, která parfém dokonale vyjadřují.

Aktuálně tento parfém můžete získat zcela zdarma – nemyslíme přímo celý parfém, ale vzoreček. Stačí vyplnit tento formulář a vzoreček nového parfému vám bude zaslán přímo do vaší schránky.

Kromě parfému je k dostání například tělové mléko, deospray či sprchový gel. Cenově se Nomade pohybuje od sedmi seti šedesáti pěti korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s