Jarní výprodej parfémů a vůní? Ano!

Jaro k nám dorazilo v plné parádě a s ním samozřejmě i jarní slevy. Které parfémy či vůně si můžete až s padesáti procentní slevou pořídit? My vám to tajemství prozradíme.

Jarní sleva se uplatňuje třeba na toaletní vodu Dolce&Gabbana Light Blue. Tato vůně je úžasná pro ty, které dávají přednost květinovým či ovocným vůním. Light Blue je tvořen citronem, jablkem, bambusem, jasmínem, růží, cedrem, jantarem a pižmem. Cena po slevě je jeden tisíc pět set dvacet korun českých.

Dalším jarním slevovým pokladem je parfémovaná voda Lancome La Nuit Tresor. Na rozdíl od Light Blue se jedná o velice orientální vůni, která je tvořena černou růží, orchidejí, vanilkou, kadidlem, liči, papyrusem a pralinkou. Ideální pro ty ženy, které se chtějí a rády se cítí smyslně. Cena po slevě je jeden tisíc sedm set devadesát devět korun českých.

Montale Intense Cafe. Že jste o tomto parfém ještě neslyšeli? Jedná se o velice zajímavou vůni, která je ideální pro všechny milovníky dobré kvalitní kávy. Říkáte si, jak si může člověk pořídit vůni a vonět jako káva? Ano, i to je možné. Ale tento parfém je navíc tvořen ještě růží, bílým pižmem, jantarem a vanilkou. Cenově (sto mililitrů) pořídíte za jeden tisíc pět set devadesát devět korun českých.

Dolce&Gabbana Light Blue. Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s