Velká balení, malé ceny

Jestli vám došel svůj oblíbený parfém a nechce se vám za něj dávat plná cena, pak ho možná objevíte v akci, kdy velké balení parfém (nad devadesát mililitrů) pořídíte za velmi nízkou cenu. Které parfém v této akci objevíte?

Například tuto orientální nesmrtelnou parfémovanou vodu Calvin Klein Euphoria. V ní objevíte stopy po granátovém jablku, zelených tónech, lotosu, orchideji, fialce, jantarové pryskyřici, mahagonu a pižmu. Zkrátka je to parfém pro sebejisté a energické ženy, které si rády užívají každou volnou chvíli svého života. Na parfém aktuálně probíhá šedesáti čtyř procentní sleva – konečná cena je osm set čtyřicet devět korun českých.

Dále třeba opravdový luxusní klenot Armani Acqua di Gio, kdy základ je tvořen cedrem, jantarovou pryskyřicí, pižmem, santalovým dřevem a styračem. Na trhu se drží již třiadvacet let a stále je na předních příčkách prodeje. Aktuálně ho pořídíte o čtyřicet pět procent levněji – konečná cena je jeden tisíc pět set čtyřicet devět korun českých.

Poslední skvost, který vám zde v článku představíme, je květinový klenot s ovocnými tóny černého rybízu a maliny, Lancome La Nuit Trésor. Určitě jste o něm již museli slyšet mnoho, je to zkrátka vůně určená pro ženy, které se rády cítí sebevědomě + ikonický flakón ve tvaru diamantu je nepřehlédnutelný. Konečná cena za sto mililitrů toaletní vody je jeden tisíc šest set osmdesát devět korun českých.

Více vybraných parfémů a vůní objevíte zde.

Lancome La Nuit Tresor. zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s