Podtrhněte svou smyslnost díky vůním Jennifer Lopez

Jennifer Lopez – celosvětová známá latinskoamerická zpěvačka, tanečnice i módní návrhářka známá pod přezdívko JLo. Nejenom, že se její hity drží již několik let na předních příčkách poslechovosti, ale také se rozhodla svůj byznys obohatit o několik vonných parfémových vůní. O které se jedná?

Jennifer Lopez. Zdroj fotky: Weheartit.com

Nejprodávanější vůní se stala toaletní voda Glow by JLo, ve kterém se mísí stopy po květu pomerančovníku, neroli, jasmínu, růži, tuberóze, ambře, kořenu kosatce, pižmu, santalovém dřevu a vanilce. Jedná se o velmi květinovou až ovocnou vůni pro ty ženy, které chtějí vyniknout ve společnosti a touží po smyslnosti. Vůně je velmi jemná a čistá, uvidíte, že jí podlehne každý muž.

Aktuálně na balení (sto mililitrů) probíhá šedesáti čtyř procentní sleva. Toaletní vodu po slevě pořídíte za čtyři sta padesát korun českých.

Toužíte-li po jemnější něžné vůni, vyzkoušejte parfém Still. Tento parfém byl uveden na trh před patnácti lety, ale doteď patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější parfémy Jennifer Lopez. Od svých dosavadních vůní a parfémů se liší tím, že namísto klasických ingrediencí obsahuje například čaj Earl Grey či saké. Dále v něm objevíte mandarinku, květ pomerančovníku, růžovou frézii, zimolez, ambru, kořen kosatce a santalové dřevo.

Cenově balení (sto mililitrů) pořídíte za pět set čtyřicet sedm korun českých.

Další smyslné parfémy a vůně zpěvačky Jennifer Lopez objevíte na stránkách jedné z největších internetových drogerií v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s