Nakupte nad 1500 Kč a získejte stylovou plážovou tašku

Chystáte se během letních prázdnin k moři a nemáte ještě ponětí, kterou plážovou tašku si s sebou vezmete? My vám toto “dilema” usnadníme. 

Pokud rádi nakupujete kosmetiku či parfémy online, tak jenom stačí, abyste jednou provedli nákup nad částku jednoho a půl tisíce korun – výsledek? Zisk stylové plážové tašky.

V nabídce je například tato vyhlazující a rozjasňující péče pro unavenou pleť Lancome Énergie De Vie. Tato péče vám nejenom udrží hydratační rovnováhu pleti, ale také předejde předčasnému stárnutí pleti. Péče je tvořena hned několika důležitými extrakty – tím je například extrakt z kustovice čínské, který posiluje obranyschopnost pleti, dále extrakt z kočene hořce, který dodává pleti energii a vitalitu. Produkt je vhodný pro všechny typy pleti.

Dále je v nabídce třeba tento výživný a hydratační krém pro suchou pleť značky Biotherm. Proč vám zde zmiňujeme především kosmetiku s přísunem hydratace? Protože letní horké dny jsou nejvíce zrádné pro naší pleť a přísun hydratačních složek je více než nezbytné – proto se vám zde snažíme představit spíše ty produkty, které jsou pro vaší pleť na léto vhodné. Krém je tvořen čistým termálním planktonem, který poskytuje hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci. Naproti tomu manóza proniká až do nejhlubších vrstev pleti opět s hydratačními složkami.

Další hydratační produkty objevíte na internetové parfumerii.

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s