3 nejprodávanější produkty na opalování

Nemáte ještě koupené produkty na opalování? My vám s výběrem pomůžeme. Tentokrát jsme si pro vás připravili tři nejoblíbenější přípravky, do kterých se vyplatí zainvestovat.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Intenzivní hydratace

Chcete-li své pokožce namáhané sluníčkem dodat maximální hydrataci, pak vyzkoušejte hydratační mléko Piz Buin After Sun. Toto mléko nejenom ošetřuje a regeneruje namáhaná místa, ale také obnovuje ochrannou bariéru pokožky a zklidňuje ji po opalování. Cenově ho po slevě pořídíte za dvě stě čtyřicet pět korun českých.

Prodloužení přirozeného opálení

Mezi další velmi oblíbené a prodávané produkty se stal ochranný suchý olej ve spreji Photoderm Bronz od značky Bioderma. Tento olej poskytuje maximální sluneční ochranu, stimuluje zdravé opálení, zintenzivňuje a prodlužuje přirozené opálení, obsahuje hypoalergenní parfemaci a také nezanechává na pokožce mastný film. Olej je vhodný pro všechny typy pokožky včetně té suché a alergické. Stupeň ochrany je SPF 30 – SPF 50 (vysoká ochrana).

Urychlení opálení

Přejete si být opálené pomocí mávnutí kouzelného proutku? Pak by vás mohl zajímat ochranný olej Piz Buin Tan Protect. Tento olej nejenom chrání pokožku před UVA a UVB zářením, ale také podporuje přirozený urychlující proces opalování. Přípravek je navíc voděodolný a vhodný pro všechny typy pokožky. Ochranný faktor činí opět SPF 30 – SPF 50. Cenově ho po slevě pořídíte za tři sta devadesát devět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s