Disney Princess: Kosmetické produkty pro malé princezny

I mladé princezny ocení nějakou tu kosmetiku. My si pro vás připravili tipy, které vám představí pár kosmetických produktů proslulé známé značky Disney. 

Osobně si myslíme, že v každá ženě, ať už jí je dvacet pět nebo sto, je stále kousek té malé holčičky, která ocení všechny ty roztomilosti. A pokud máte dceru či mladší sestru, která tyto nezbytnosti ocení, pak tu pro vás máme připravenou tuto dárkovou sadu Disney Princess, která obsahuje svačinový box a toaletní vodu (sto mililitrů). Tato toaletní vůně je ideální pro ty, které s vůněmi teprve začínají – takže pokud je vaší princezně pět let a už vás otravuje vyzkoušet si váš Chanel, věřte, že touto toaletkou nic nezkazíte. Pak je zde sprchový gel a šampon Disney Cosmetics Frozen. Frozen je zkrátka klasika, a pokud tuto pohádku miluje i vaše mladší sestra či dcera, pak tímto produktem neurazíte.

Ale chcete-li opravdu zazářit netradičním sprchovým gelem, pak tu máme přípravek Disney Princezny 3D v podobě Šípkové Růženky. Sprchový gel nejenom obsahuje hydratační účinky, ale také zabraňuje vysychání pokožky. Cenově figurku Šípkové Růženky pořídíte za dvě stě čtyřicet devět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s