Týden plný luxusu: Top značky v akci

Jeden z nejznámějších online shopů nejenom s kosmetikou, ale i parfémy, si pro vás přichystal luxusní týdenní akci, ve které zakoupíte prémiové značky parfémů za velmi příjemné ceny. Které parfémy v akci objevíte? 

Je zde nepřekonatelná La Vie Est Belle, kterou si doslova zamilovaly snad všechny ženy po celém světě. Zkrátka kombinace černého rybízu, hrušky, jasmínu, kosatce, květu pomerančovníku, pačuli, pralinky, tonky fazole a vanilky má něco do sebe. Akce se vztahuje na sedmdesát pět mililitrů parfémované vody – sleva činí třicet osm procent.

Jsou vaší vášní podpatky? Pak oceníte parfémovanou vodu Good Girl značky Carolina Herrera. Tato květinová až orientální vůně si získá srdce hlavně sebevědomých dam, které se nebojí projevit svůj názor. Akce se vztahuje na balení osmdesát mililitrů parfémované vody.

Do třetice uvedeme parfémovanou vodu Chloé Nomade, o které jste již zde určitě slyšeli. Jedná se opět o velmi chyprovou květinovou vůni ideální na denní nošení. Akce se vztahuje na sedmdesát pět mililitrů parfémované vody – sleva činí třicet tři procent.

Více parfémů v akci na stránce.

Parfém Chloé Nomade. Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s