Chytněte svoje happydays! Kosmetické produkty až o 60 % levněji

Stále nemůžete sehnat svojí oblíbenou kosmetiku? Máme pro vás ještě jednu zprávu k tomu – nejenom, že ji určitě v této akci pořídíte, ale také ji pořídíte až o šedesát procent levněji. Jak je to možné?

V akci například objevíte jemný matující make-up Le Teint Encre de Peau od francouzské značky Yves Saint Laurent. Nám se na tomto make-upu líbí, že ho pořídíte hned v několika odstínech, tudíž se nemůže stát, že byste se do svého odstínu netrefily. Proč Le Teint Encre de Peau? Kryje, velmi rychle splyne s pletí a výsledek nepřipomíná masku.

Je zde také posilující a vyplňující Hyaluron-Booster od Vichy Mineral 89. Toto pleťové sérum je tvořeno kyselinou hyalurovnou a 89 % mineralizující termální vodou Vichy. Sérum neobsahuje parfemaci, silikony, barvivo ani alkohol. Proč je vůbec dobré používat pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou? Vaše pleť bude posílena, hydratována a vyplněna. Navíc má sérum velmi lehkou konzistenci a jednoduše se po pleti roztírá a vstřebává.

Do třetice vám představíme regenerační masku na nohy a nehty Korika Scibeauty. Jedná se o masku, která je tvořena hned několika různými složkami – je zde bambucké máslo, extrakt z levandule, výtažek z rozmarýnu, výtažek z máty peprné, extrakt z kořene zázvoru, tea tree a allantoin – ten má  za úkol hlavně regenerovat. Již po prvním použitím byste měli pocítit hydrataci, výživu, pružnost a zpevnění pokožky.

Více zlevněné kosmetiky na online internetové parfumerii.

Ilustrační foto. Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s