Rychlé tipy pod stromek: Kosmetické dárkové sady pro ni

Jak už to tak bývá, dárkem, kterým rozhodně nikdy někoho neurazíte, je dárková sada jak tělové, tak pleťové kosmetiky. My si pro vás připravili sérií článků, které jsou vždy nějak zacílené. Tentokrát se ohlédneme za kosmetickými sadami pro maminku, babičku, sestru, přítelkyni, kamarádku či tetu.

Pro zralou pleť doporučujeme kosmetickou sadu Vichy Liftactiv Supreme skládající se z korekční zpevňující péče proti vráskám Liftactiv Supreme (padesát mililitrů), micelární čistící vody 3v1 Pureté Thermale (třicet mililitrů) a z posilujícího a vyplňujícího Hyalron-Booster Menéral 89 (pět mililitrů). Sada je určená pro normální až smíšenou pleť. Proč zrovna tuto sadu? Produkty nejenom zabraňují dehydrataci pleti, ale také podporují její přirozenou obranyschopnost.

Sestře či kamarádce uděláte radost voňavou kosmetickou sadou značky Nivea, která obsahuje tělovou pěnu Wild Raspberry & White Tea (dvě stě mililitrů), sprchový gel Love Waves (dvě stě padesát mililitrů), kuličkový antiperspirant Pearl & Beauty (padesát mililitrů), labello balzám na rty Pearly Shine (pět gramů) a kosmetickou taštičku. Uvidíte, že si tyto produkty zamiluje.
Doufáme, že jsme vám s výběrem aspoň trochu pomohli.
Kosmetická sada Nivea Wild Raspberry & White Tea. Zdroj fotky: Notino.cz

Kosmetická sada Nivea Wild Raspberry & White Tea. Zdroj fotky: Notino.cz

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s