Novoroční výprodej slibuje až 70% slevu na oblíbenou kosmetiku

S novým rokem přichází i novoroční výprodeje. My si pro vás připravili tipy na nejrůznější kosmetiku, která zahrnuje jak péči o pleť, tak dekorativní kosmetiku. 

V akci objevíte například rozjasňující sérum Lancome Génifique Advanced určené pro všechny typy pleti. Sérum obsahuje patentovanou složku “aktivátor mládí“, které pleť nejenom rozjasňuje, ale také zpevňuje. Dále navrací pleti elastičnosti či pozitivně stimuluje tvorbu proteinů.

I populární dlouhotrvající make-up Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place pořídíte s příjemnou slevou. Proč je tento make-up ta populární? Především poskytuje krytí, odolává teplu, vydrží až patnáct hodin a chrání pleť před slunečním zářením. Cenově ho po slevě pořídíte za devět set patnáct korun českých.

Do třetice vám představíme řasenku pro objem a natočení řas Collistar Mascara Infinito. Není voděodolná, ale řasám je poskytnut maximální objem a neodolatelný pohled. Na řasenku probíhá padesáti procentní sleva, takže konečná cena činí tři sta padesát korun českých.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s