Jaké parfémy a vůně ovládnou rok 2019?

Rok 2019 tu máme již něco přes měsíc a my si pro vás připravili článek, ve kterém vám představíme ty parfémy či vůně, o kterých si myslíme, že ovládnou rok 2019. Co si myslíte vy?

Do předních příček jsme zařadili parfém Chloé Nomade tvořený mirabelkou, frézií a dubovým mechem. Zajímavá kombinace, že? Je to nejenom výrazná květinová vůně, ale především vhodná pro elegantní ženu. Navíc na něj aktuálně probíhá sleva a to čtyřicet čtyři procent.

Dále nás zaujal parfém Calvin Klein Women, který si své majitelky získá primárně v horkých letních dnech. Dominující složkou jsou citrusy, které tvoří hlavu celého parfému. Pak se zde objevuje černý pepř, eukalyptus, jasmín, květ pomerančovníku, magnólie, ambroxan, olibanum a virginský jalovec. I na tento parfém probíhá slevatřicet šest procent.

Třetici parfémů uzavře Burberry Her. Černý rybíz, malina, ostružiny, fialka, jasmín, ambra, dřevité tóny a pižmo. Ingredience, které jsou hlavou, srdcem a základem celého parfému. A ano, tento parfém je také v akci – ten pořídíte se třiceti šesti procentní slevou.

Chloe Nomade. Zdroj fotky: Weheartit.com

Chloe Nomade. Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s