Zahalte svůj domov do vzdušné čisté vůně pomocí difuzérů

Po několika článcích, které se týkaly především parfémů, vůní či kosmetiky, jsme se pro tentokrát rozhodli zavítat do úplně jiné sekce – a to do kategorie “vůně do bytu“. Konkrétně vám představíme různé difuzéry, díky kterým svůj domov můžete proměnit ve voňavé království. 

Jako první vám představíme aroma difuzér THD Diffusore Fior Di Luna s náplní. Tento difuzér si nejenom získal nejvyšší hodnocení uživatelek, ale také představuje velice příjemný způsob, jak provonit váš interiér. Použití je také velice snadné – intenzitu provonění můžete zvýšit díky otáčením namočených tyčinek. Cenově ho pořídíte za rovných dvě stě korun českých.

Na trhu existuje hned několik značek, které se různým difuzérům věnují. My vám představíme ještě značku SANTINI Cosmetics a Yankee Candle. Santini uvedla na trh aroma difuzér s levandulovou náplní. Svůj domov tedy provoníte nejenom do bylinného aroma, ale také do svěžesti, které vám připomene nostalgické letní chvilky. Cenově ho pořídíte za dvě stě osmdesát devět korun českých.

I naše velmi oblíbená značka Yankee Candle má na trhu své vlastní difuzéry. Do domova si můžete pořídit například tento Candle Cotton Signature, který vás dostane svou vzdušnou čistou vůní. Aroma se navíc skládá z bergamotu, ozónu, zelených listů, konvalinky, růže, cedru, dřevitých tónů, pižma a vetiveru. Aktuálně na difuzér probíhá sleva dvacet devět procent.
Zdroj fotky: Weheartit.com

Zdroj fotky: Weheartit.com

2 responses to “Zahalte svůj domov do vzdušné čisté vůně pomocí difuzérů

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s