Emporio Armani: It´s all about YOU

Určitě jste již zaznamenali, že značka Emporio Armani přivedla na parfémový trh hned několik parfémů a vůní nesoucí název YOU. My si pro vás připravili menší přehled, jak který parfém či vůně voní.

Všechny parfémy Armani You. Zdroj fotky: Notino.cz

Všechny parfémy Armani You. Zdroj fotky: Notino.cz

KVĚTINY…

Jestliže dáváte přednost květinovým až ovocným tónům, pak nejvhodnějším kandidátem je parfémová voda Armani Emporio Because It´s You. Parfém je tvořen především citronem, malinou a neroli – tato směs je ještě obohacena o růži, ambrové dřevo, pižmo a vanilku. Za nás ideální parfém na nadcházející jaro. Proč si vybrat Because It´s You? Zaprvé – dlouhodobá výdrž, zadruhé – obsahuje v sobě sílu svůdnosti, zatřetí – vznikla v páru s pánskou verzí.

Aktuálně na parfém probíhá třiceti čtyř procentní sleva.

OVOCE…

Ovocné tóny doplněné o koření a především černý rybíz jsou ideální spíše na podzimní dny, ale i tak si myslíme, že parfémem Armani Emporio In Love With You nic nezkazíte. Je určena především pro odvážnou a smyslnou ženu, která si užívá život každým dnem. V parfému dále objevíte kromě černého rybízu i malinu, třešeň, davana, jasmín arabský, růži, kosatec, pačuli a vanilku.

Ani pánové nezůstanou pozadu… Armani si pro vás připravil novou okouzlující pánskou vůni, která chytne každého. Novinkou je parfém Armani Emporio Stronger With You Intensely. Jalovec, růžový pepř, levandule, skořice, šalvěj, kaštanové glacé, tonka fazole a vanilka. Ingredience, které tento parfém udržují v kořenitém a orientálním opojení. Zkrátka parfém vhodný pro moderního muže, který si sem tam rád dopřeje sklenku koňaku. 

Parfémovaná voda pro muže Armani Stronger With You Intensely. Zdroj fotky: Notino.cz

Parfémovaná voda pro muže Armani Stronger With You Intensely. Zdroj fotky: Notino.cz

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s