Guerlain Météorites: Kolekce nejenom k nakousnutí. Aktuálně ji pořídíte o 25 % levněji

Francouzská značka Guerlain od svého samého počátku se soustředí na výrobu produktů výhradně ve Francii. Značka byla uvedena na trh v roce 1828 – od té doby se stále drží na předních příčkách prodeje a oblíbenosti. Na trhu je produktů tolik, že bychom s jeho samotným představováním strávili několik hodin – to možná příště. My pro dnešní článek vybrali jednu velmi specifickou kolekci, kterou si oblíbila nejedna česká blogerka a influencerka. Řeč je o kolekci Météorites.

Guerlain Météorites. Zdroj fotky: Weheartit.com

Guerlain Météorites. Zdroj fotky: Weheartit.com

Možná vám kolekce nic moc neřekne, ale když vám zde představíme její ikonický produkt – tónovací pleťové perly, určitě vám dojde, o čem je řeč. Jedná se o takovou “cukrovou krabičku obsahující bonbóny”. K dostání je ve třech odstínech – každý je něčím zkrátka okouzlující. Nejenom, že perly pleť sjednocují, ale také rozzáří a dodají ji matný efekt. Perly jsou tvořené speciálními patentovanými pudry, které odráží světlo, pak také jemným fialkovým parfémem, který naopak provoní pleť. I dle spokojených slov majitelek si získal nejvyšší hodnocení.

Dalším ikonickým produktem se stala podkladová báze pod make-up. Tato báze prozařuje, zmatňuje, zakrývá nedostatky, zbavuje nadbytečného mazu či skvěle připravuje pleť na nanesení make-upu. Navíc je tvořena drobnými perličkami, absorpčními pudry, speciálním polymerem, diamantovým pudrem a technologií Stardust, která odráží světlo pro získání lepší zářivosti pleti.

Zaujala vás tato vílí kolekce? Nás ano. A další dobrou zprávou je, že aktuálně tyto produkty pořídíte s příjemnou dvaceti pěti procentní slevou. 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s