Léto 2019: Plavky se 30% slevou

Ač to tak nevypadá, tak léto se k nám dostaví za něco kolem dva a půl měsíce. S ním začnou letní dovolené a válení se u moře. My si pro vás připravili článek, ve kterém vám opět představíme pár tipů na plavky + pro vás máme ještě jeden příjemný vzkaz. Jaký?

Ten příjemný vzkaz se týká skvělé třiceti procentní slevy, která je tu pro vás připravena. Stačí, když do kolonky při dokončování nákupu napíšete slevový kód ve tvaru “PM30“. Tím se tak automaticky strhne třiceti procentní sleva.

V nabídce objevíte například tyto dámské dvoudílné vínové plavky. Tyto plavky mají podprsenku vyztuženou košíčky, push-up efekt a nastavitelná neodepínací ramínka. Jsou ušité z italské látky odolné proti blednutí a navíc jsou chráněné před slunečními paprsky. K dostání jsou ve velikosti od S po 2XL.

Jste-li na jednodílné plavky, pak tu pro vás máme připravené tyto dámské monokiny. Jedná se o elegantní jednodílné plavky, které mají zavazování za krkem, spony na ramínkách jsou ve zlaté barvě a skvěle přiléhají na tělo. Na výběr máte za čtyř barevných kombinací, kde základem je povětšinou modrá.

Monokiny. Zdroj fotky: Weheartit.com

Monokiny. Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s