Bělící pero, pudr či pasta: 3 způsoby pro bělejší zuby

BĚLÍCÍ PERO

První způsobem, kterým docílíte bělejších zubů, je bělící pero. My doporučujeme mrknout třeba na BlanX White Shock, které nejenom odstraňuje skvrny od jídla a pití, ale také rychle dosahuje dobrých výsledků a můžete ho používat kdekoliv. Cenově ho pořídíte za sto devadesát čtyři korun českých.

BĚLÍCÍ PUDR

Další způsob, který vám pomůže k docílení bílých zubů, je například tento bělící pudr z aktivního uhlí Hello Coco Sweet Mint. Jedná se o novinku, která jak bělí zuby, tak odstraňuje usazeniny ze zubů a je vhodný opět na každodenní použití. I když se jedná o úplnou novinu, tak už si získal plné hodnocení jedné uživatelky.

BĚLÍCÍ PASTA

Asi každý známe nějakou tu bělící pastu. My pro vás máme tip, který je námi velmi ozkoušený. Jedná se o pastu Opalescence Original Formula. Pasta je obohacena o fluorid sodný, který pomáhá chránit zuby před zubním kazem. Dále pasta osvěžuje ústa, šetrně čistí zuby, pomáhá posilovat zubní sklovinu či podporuje zdraví celé dutiny ústní. Za nás je pasta velmi účinná, protože již při prvním vyčištění zaznamenáte první výsledek.

Bílé zuby

Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s