Zaměřeno na: 3 nejoblíbenější produkty pro péči o pleť značky Clinique

Dnešním článkem zahajujeme sérii článků, kdy vám vždy minimálně jednou do měsíce představíme 3 nejoblíbenější produkty pro péči o pleť nějaké konkrétní značky. Aktuálně na řadu přišla Clinique, která světlo světa spatřila v roce 1968. Jedná se dermatologickou značkou, která neobsahuje parfémované složky. Zkrátka se jedná o prvotřídní hypoalergenní kosmetiku pro jakýkoliv typ pleti, hlavně pro citlivou a pro tu, která má sklon k dermatitidě a atopickému ekzému.

Zajištění pružnosti pleti

Prvním nejoblíbenějším produktem je tento intenzivní gelový krém pro dehydratovanou pleť Moisture Surge 72-Hour. Krém je tvořen Auto-Replenishing Technology s kofeinem, která pomáhá pleti obnovit vlastní tvorbu zásoby vody. Dále je tvořena kyselinou hyaluronovou a aloe vera – tyto složky udržují pleť hydratovanou. Navíc pleť není zatěžována, neucpávají se póry a po nanesení krému pleť zůstává pružná a jemná na dotek.

Aktuálně na krém (padesát mililitrů) probíhá sleva – po slevě ho pořídíte za pět set devadesát korun českých.

Krém pro velmi suchou pleť 

Po gelovém krému je druhým nejoblíbenějším produktem denní hydratační krém pro suchou až velmi suchou pleť. Starat se o pleť je základ. Neměl by být den, kdy zapomenete. Takže pokud je vaše pleť velmi suchá a nesnese parfémované krémy, pak je dobrou alternací vyzkoušet právě tento krém. Zlepšuje úroveň vlhkosti, ale také zklidňuje a obnovuje její rovnováhu. Navíc také vyplňuje jemné suché linky či vrásky.

Rozjasnění, hydratace, vitalita

Je zajímavé, že mezi nejoblíbenější produkty značky Clinique patří hlavně ty, které jsou tvořené gelovými složkami. Mezi ně patří i intenzivně hydratační gel Clinique Dramatically Different. Je dobré ho používat jak ráno, tak večer. Neobsahuje ochranu proti slunci SPF, ale dokáže pleť rozjasnit, hydratovat a dodat jí vitalitu. Jak ho používat? Stačí nanést na oˇčištěnou pleť a vmasírovat ho krouživými pohyby na tvář, krk i dekolt.

Clinique

Clinique. Zdroj fotky: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s