Chraňte svou pokožku před sluncem se značkou Lancaster

Horké slunečné dny k nám konečně dorazily. S nimi samozřejmě i vedra, která úplně nejsou vždy příjemná. My si pro vás připravili již tipy na opalovací kosmetiku, díky které se 100 % ochráníte před sluncem.

Sérii článků o opalovacích produktech zahájíme kosmetickou značkou Lancaster, která je na trhu již 70 let. Co tkví v úspěšnosti této značky? Zdroj života, symbol krásy a energie. Nejprve vám představíme novinku, která byla nedávno uvedena na trh. Jedná se o mléko na opalování Sun Beauty French Riviera, které je vhodné pro všechny typy pokožky. Cena mléka je 209 korun českých.

ZKLIDNĚNÍ

Jestli máte velmi citlivou pokožku, pak zkuste například tento zklidňující hydratační krém pro prodloužení opálení. Nejenom, že zklidňuje a regeneruje, ale také intenzivně hydratuje a zabraňuje loupání pokožky po opalování. Navíc také velmi příjemně voní. Aktuálně na krém 49% sleva, která vám ušetří peněženku.

REGENERACE

Pro obnovení kožních buněk a regeneraci tu pro vás máme připravený suchý regenerační olej Tan Maximizer. Stejně tak jako krém prodlužuje opálení pokožky až o 4 týdny, zklidňuje, intenzivně hydratuje a také nezanechává pocit mastnoty. Navíc se rychle vstřebává. Na produkt také probíhá sleva – aktuálně ho pořídíte o 51 % levněji.

Lancaster promo

Lancaster. Zdroj fotky: Notino.cz

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s